Świetna restauracja.

Restauracje to idealne miejsca, w których możemy zjeść przepyszne dania tworzone poprzez osoby, które szczerze znają się na rzeczy.

Przykładem niezmiernie dobrej restauracji w Warszawie jest Trattoria Bellini. Jest to imponująca restauracja Magdy Gessler, która oferuje przepyszną włoską kuchnię. Restauracja ta słynie zarówno z gigantycznego temperamentu, jak również z zamiłowania do wybornej kuchni. Wszyscy kucharze, jacy kiedyś spędzili wiele godzin gotując pod nader czujnym okiem włoskiego maestro sztuki kulinarnej przyrządzają nam na prawdę wspaniałe dania. W restauracji owej znajdziemy pomiędzy innymi ręcznie przygotowywane makarony czy dodatkowo świeże sałaty oraz kapitalne dania mięsne czy rybne, a dodatkowo idealne toskańskie zupy. Bez wątpliwości restauracja serwuje dodatkowo dania dla najmłodszych. Dziecięce menu proponuje pizze z ananasem czy spaghetti z pulpecikami i sosem pomidorowym bądź domowy rosół z makaronem.

Do owych restauracji na prawdę warto się wybrać, a na pewno się nie zawiedziemy. Wszystko przygotowane jest na najwyższym poziomie, tak żeby zaspokoić oczekiwania nawet w największym stopniu wymagających osób.